गोपाल काफ्ले

पथरी । विश्वकर्मा समुदायमा भएका युवतीहरुको प्रतिभा प्रस्फुटन गर्ने उद्घेश्यले मिस विश्वकर्मा प्रतियोगीता सुरु भएको छ । मोनाली इन्टरटेन्मेन्ट प्र.ली.को आयोजनामा भएको प्रतियोगीतामा उपस्थीती युवतीहरुले आफुमा भएको प्रतिभा देखाएका थिए । मोरङ पथरीशनिश्चरेको गोरर्खा डिपाटमेन्टमा भएको पहिलो अडिसीयनबाट १२ सुन्दरीहरु दोस्रो चरणमा प्रबेस गरेका छन । प्रतियोगिगामो पहिलो अडिसीयन पुर्वमा पथरीशनिश्चरे, साउनको ५ गते काठमाडौ र ७ गते पोखरामा हुनेछ भने फाईनल कतारमा भदै २३ गते हुनेछ । पथरी, पोखरा र काठमाडौ अडिसियन पास भएकालाई २५ दिन काठमाडौमा प्रशिक्षण गराएर टप टेन लाई मिस विश्वकर्माको लागी कतार लगिने आयोजकले जनाएको छ । मिस विश्वकर्माले टिभिएसको स्कुटर प्रदान गरिने आयोजक मोनाली ईन्टरटेन्मेन्ट प्र. ली.का अध्यक्ष दिपक बराईलिले बताउनु भयो। पहिलो अडिसीयनको निर्णयक कोरियोग्राफर अशिम ज्वयल श्रेष्ठ, मोडल निराजन बस्नेत र बिउटीसियन रहनु भएको थियो । बिजु श्रेष्ठ मिस विश्वकर्मा प्रतियोगितामा बराह ज्वर्लस र आई एम ई ले मुख्य प्रायोजन रहेको छ ।

तपाईको प्रतिक्रिया